محمود بیکی زاده
محمود بیکی زاده

محمود بیکی زاده

محمود بیکی زاده

محمود بیکی زاده
محمود بیکی زاده

نام پدر: محمداسماعیل

تاریخ تولد: ۱۳۴۷/۱۲/۵

محل تولد: فردوس

تاریخ شهادت: ۱۳۶۵/۱۰/۲۳

محل شهادت: شلمچه

محل دفن: فردوس

یگان اعزام کننده: بسیج کربلای ۵ 

 

 

بسم ا… الرحمن الرحیم
با عرض سلام خدمت آقا امام زمان و نائب برحقش امام امت و با سلام بر جماعت همیشه در صحنه ایران و سلام بر شما خانواده عزیزم . اکنون که عازم میدان نبرد هستم خواستم چند جمله‌ای را بعنوان وصیت نوشته‌ تا روحم شاد باشد . و خداوند را شاهد می‌گیرم که هدفم ا… و یاری اسلام و دین محمد (ص) و انجام دینی که بر دوشم است می‌باشد . و افتخار می‌کنم که خداوند این معصیت کاران را بیامورزد و از همه شما خواهشمندم که از خداوند برای این حقیر طلب عفو و بخشش نمائید و ضمنا چند دین بر گردن من هست که چون فرصت انجام آن را نداشتم آن را به شما می‌سپارم تا هر کس که خودتان می‌دانید آن را انجام دهید .
اول اینکه نزر کردم یک ماه نماز انجام دهم به نیت نمازها و روزه‌های که احیانا فرصت نشده یا بر اثر بی توجهی ضایع گردیده است که چون خودم نتوانستم خواهشمندم شما آن را انجام دهید . و همچنین ۵روز روزه از امسال و ۲روز از دو سال قبل که انها را انجام نداده‌ام و خواهشمند هستم که آنها را اداء‌کنید و کنار انها به نزر بپردازید . ضمنا خواهشمندم مقداری پول البته هر قدر که خودتان می‌دانید از طرف این حقیر به فقراء‌و هر جا که خودتان صلاح می‌دانید بدهید . در پایان از شما پدر و مادر عزیزم می‌خواهم که از من راضی باشید زیزا که من آن طوری که باید و شاید حق شما را به جانیاورده‌ام و همچنین از کلیه برادرانم و خواهرانم برای من حلالیت بطلبید و خود نیز از آنان تقاضای عفو بخشش دارم و همچنین از شما می‌خواهم که برای من نجوا و گریه نکنید . و خدای ناکرده حرفی را نزنید که باعث خوشهالی دشمنان و کج اندیشان شود . و افتخار بکنید که فرزندتان در راه خدا و برای یاری دین خدا ودر راه حسین و علی‌اکبر رفته زیرا که او عاشق حسین و راه حسین و علی اکبر حسین بود و بار دیگر از همگی التماس دعا دارم و خواهشمندم برای این حقیر طلب عفو و بخشش نمائید و از خداوند بخواهید که مارا جزء شهدای کربلا قرار بدهد.
والسلام

محمود بیکی‌زاده
۲/۱۰/۱۳۶۵

این مطالب را نیز ببینید!

مهدی غلامی

مهدی غلامی

مهدی غلامی نام پدر: محمد ابراهیم تاریخ تولد: 1349/6/10 محل تولد: ظهر تاریخ شهادت: 1367/4/1 محل شهادت: جنوب ـ بیمارستان محل دفن: ظهر یگان اعزام کننده: کربلای 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *