عبدالرزاق پارسا
عبدالرزاق پارسا

عبدالرزاق پارسا

عبدالرزاق پارسا 

عبدالرزاق پارسا
عبدالرزاق پارسا

نام پدر: علی اکبر

تاریخ تولد: ۱۳۳۴/۹/۳۰

محل تولد: ایرانشهر

تاریخ شهادت: ۱۳۶۰/۹/۹

محل شهادت: بستان

محل دفن: فردوس

یگان اعزام کننده: سپاه


متن وصیت نامه شهید عبدالرزاق پارسا

عبدالرزاق پارسا

قسمتی از وصیت نامه شهید
برادران پاسدار و برادران رزمنده و مردم شهید پرور فردوس و مردم مجاهدایران و مستضعفین جهان به اسلام بیش از این بیندیشند و قلب امام امت را به بعضی کارهای ناشایسته غیر مکتبی و غیر اسلامی بدرد نیاورید. مردم تازه مسلمان ایران و بخصوص مردم و اهالی فردوس قدری مطالعاتتان را وسیع گردانید و در باره اسلام به موشکافی دست بزنید به سرنوشت خوارج زمان حکومت علی(ع) سردار اسلام بیندشید خوارجی که در تمام جهادهای پیامبر شاید شرکت داشتند و نماز شب می‌خواندند برای اسلام و مکتب خون داده بودند و زخم برداشته بودند وشمشیر‌ها زده بودند و در آخر به دست شیر خدا علی(ع) کشته و به جهنم فرستاده می‌شوند زیرا که آنها می‌خواهند علی را به راه راست هدایت کنند برادران و خواهران گول چهارتا به خیال خودشان انقلابی داغ را نخورید و بنام حزب‌ا… شما را گول نزنند و بنام مرگ بر سازش‌کار شما را مثل خودشان داغ نگهدارند.
اسلام ما قرآن دارد اسلام ما رهبر دارد و اسلام ما مفاتیح و صحیفه سجادیه و نهج البلاغه دارد. آنهایی که این چنین می‌خواهند بر خلاف قانون اسلامی و بر خلاف قانونی که امام عزیز امسال را سال آن معرفی می‌کند عمل کنند . نگذارید ، شما بیدار باشید همانطور که حزب‌ا… واقعی بیدار است.

این مطالب را نیز ببینید!

محمد منتظر قائم

محمد منتظر قائم

محمد منتظر قائم نام پدر: علی اکبر تاریخ تولد: 1327 محل تولد: فردوس تاریخ شهادت: 1359/02/05 محل شهادت: صحرای طبس محل دفن: طبس یگان اعزام کننده: سپاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *