محمدرضا بانوی خانکوک
محمدرضا بانوی خانکوک

محمد رضا بانوی خانکوک

محمدرضا بانوی

محمدرضا بانوی خانکوک
محمدرضا بانوی خانکوک

نام پدر: محمدحسین

تاریخ تولد: ۱۳۴۶/۸/۴

محل تولد: فردوس

تاریخ شهادت: ۱۳۶۱/۲/۱۵

محل شهادت: کوشک

محل دفن: فردوس

یگان اعزام کننده: بسیج

 


متن وصیت نامه شهید محمد رضا بانوی خانکوک

بسم ا… الرحمن الرحیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا… امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون : آنانکه در راه خدا کشته می‌شوند گمان نکنید مرده‌اند بلکه زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌خورند .با درود به قلب مستضعفین جهان امام خمینی و با سلام به شهیدان گلگون کفن کربلای ایران ، خانواده‌ی عزیزم این وصیتنامه را که نوشتم نمی‌دانم در میان شما خواهم بود یا خیر، من راهی را  که انتخاب نموده‌ام آگاهانه است و براساس   شناخت به جبهه آمده‌ام تا بتوانم به ندای خمینی کبیر ، حسین زمان پاسخ گفته باشم چون اسلام مورد تجاوز یزیدیان زمان قرار گرفته است .
دوستان عزیز : این جمهوری اسلامی که خونبهای هزاران شهید می‌باشد به دست من و شما سپرده شده است باید پاسدار آن باشید و آن هم جرء با نثار خون میسر نمی‌شود . بگذار در کربلای ایران قطره خونی که دارم تقدیم راه اسلام و امامم نمایم، بر دوش شما مسئولیت سنگین‌تری گذاشته شده است و آن رساندن پیام شهیدان به گوش جهانیان ودنیای اسلام است و در ایفای این مسئولیت کوشا باشید .
خواهش من از همکلاسان و دانش آموزان عزیز این است که سنگر مسجد و مدرسه را رها نکنید . اگر شهید شدم با توافق پدر و مادرم مرا در مکانی دفن کنید و تا آنجا که امکان دارد در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه روزه بگیرید . به امید سلامتی و طول عمر رهبر کبیر انقلاب امام خمینی و پیروزی اسلام بر کفر جهانی و تشکیل امت واحده و جمهوری اسلامی در تمام گشورهای مسلمان مظلوم و تحت ستم .
خداوند خدمتگزاران صدیق امت را حفظ و دشمنان اسلام را زبون و نابود سازد و خداوند به شما اجر و صبر عنایت فرماید . آمین یارب العالمین

والسلام علیکم و علی الشهداء و الصالحین و رحمةا… و برکاته
محمد رضا بانوی

این مطالب را نیز ببینید!

ابوالفضل قلی زاده

ابوالفضل قلی زاده نام پدر: کاظم تاریخ تولد: ۱۳۳۹/۰۵/۱۶ محل تولد: فتح آباد تاریخ شهادت: ۱۳۸۹/۰۸/۱۷ محل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *